خانه

BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD کنترل کیفیت

گواهی
چین BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD گواهینامه ها
چین BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

بهترین سیستم مهندسی لوله آلیاژ ، سیستم مدیریت کیفیت با مسئولیت محدود تمام جنبه های عناصر مرتبط با کیفیت را برای اطمینان از قابلیت اطمینان آن در اختیار دارد. فلسفه پیشرفت مستمر اتخاذ شده در بهترین خط لوله ، تمام بخش های خود را به منظور بررسی به موقع کلیه فرایندهای داخلی و ایجاد به روزرسانی منظم در مراحل ISO L3 و پیاده سازی آخرین بهترین شیوه در صنعت سوق می دهد.

اصول با الهام از کیفیت هدایت بهترین خط لوله را به عنوان اولین شرکت مستقر در چین در صنعت لوله کشی دریافت کرد که در سال 2001 مجوز ISO را گرفت و نسخه معتبر ISO 9001: 2000 را در سال 2002 بدست آورد. بهترین شرکت مهندسی لوله آلیاژ ، LTD معیار کیفیت بوده است. برای دنبال کردن فروشندگان دیگر با گزارش مستقیم به مدیرعامل ، بخش کنترل کیفیت و اطمینان از مؤلفه های اصلی رویکرد کیفیت کل OK OK است. این بخش از کلیه فرآیندهای مرتبط با کیفیت پیروی می کند و اقدامات لازم را برای اطمینان و اطمینان از ارائه خدمات تأمین با بالاترین استانداردهای کیفیت ممکن انجام می دهد.

گزارش آزمایش مواد

گروه کنترل کیفیت ما دارای كتابخانه ای از گزارشات آزمایش مواد اولیه سازنده برای کلیه مواد موجود در آن است كه توسط بهترین مهندسی لوله آلیاژ لوله ، LTD اداره می شود.

ما قابلیت ردیابی کامل تمام MTR ها از پرونده های الکترونیکی را در پایگاه داده رایانه خود ارائه می دهیم.

کیفیت در خدماتی که به مشتریان ارائه می دهیم اولویت دارد. در نتیجه ، ما در سطح جهانی توجه و زمان زیادی را برای بهبود مستمر فرآیندهای کاری خود اختصاص می دهیم ، که در آن کیفیت دامنه محصولات ما و شرایط کار ایمن و سالم در اولویت قرار دارد. پایداری نقش اساسی در طراحی فرایندهای ما دارد.

مدیریت کیفیت بخشی جدایی ناپذیر از سازمان ما است ، از اهداف استراتژیک ما گرفته تا فرایندهای عملیاتی ما. این باعث می شود در هر مرحله از عملکرد ما ارزش افزوده را برای مشتری ایجاد کنیم. بهترین تجهیزات لوله کشی اولین مشتری در قاره اروپا بود که برای استاندارد ISO 9001: 2015 توسط Lloyd's Register (LRQA) مجوز دریافت کرد. این نشان می دهد که بهترین مهندسی لوله آلیاژ در سراسر جهان کیفیتی را که مشتری انتظار دارد ارائه می دهد. به عنوان مثال بخش مهمی از این فرآیند ، انتخاب دقیق و کنترل دقیق تأمین کنندگان ما است. این استاندارد نه تنها اثبات كنترل فراگیر ما است ، بلكه نشان دهنده یك گام به جلو در كنترل خطرات بالقوه است.

ما استانداردهای باکیفیتی را برای خود تعیین کرده ایم که از نظر اهداف سالانه ترجمه می شوند تا در این زمینه محقق شوند. ما بطور مرتب بر اساس شاخص های کلیدی عملکرد ، پیشرفت در این زمینه را کنترل می کنیم. ممیزی های داخلی به منظور تأیید اقدامات عملی به طور منظم انجام می شود.

گواهینامه ها
 • چین BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD گواهینامه ها

  استاندارد:API5CT

  عدد:0855

  تاریخ صدور:2017-04-27

  تاریخ انقضا:2019-08-06

  محدوده / محدوده:STEEL PIPE

  صادر شده توسط:API

 • چین BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD گواهینامه ها

  استاندارد:API5L

  عدد:0588

  تاریخ صدور:2017-04-27

  تاریخ انقضا:2019-08-06

  محدوده / محدوده:STEEL PIPE

  صادر شده توسط:API

 • چین BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD گواهینامه ها

  استاندارد:CPR

  عدد:033

  تاریخ صدور:2016-06-01

  تاریخ انقضا:2021-05-31

  محدوده / محدوده:Steel Pipe

  صادر شده توسط:Ente Certificazion Macchine Srl

اطلاعات تماس
BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD

تماس با شخص: Mrs. amy

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)